T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ALTINDAĞ - Altındağ Gazi Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

SAYGIDEĞER VELİLERİMİZ

      İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde her biriniz evlerinizi okul ortamına dönüştürerek her ev bir okuldur dediniz ve büyük bir sorumluluk daha alarak çocuklarımızın eğitimine zor koşullarda katkı sağlıyorsunuz. Bu süreçte gerek pandemiyle mücadele gerekse evde uzun zaman geçiren öğrencilerimizi eğitimden koparmama adına verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden ricam bu zorlu süreçte öğrencilerimizin hem akademik hem ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak için emek veren değerli öğret menlerimize, öğrencilerimizin evde düzenli ders takibi yapmalarını sağlayarak destek olmanız.

      Gazi Lisesi olarak bizler de sizlere destek verebilmek amacıyla Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı Hocamız

      Sayın Dr. Öğretim Üyesi Hicran ÇETİN GÜNDÜZ' ü sizlerle buluşturmak istedik. Değerli Hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

       Saygıdeğer velilerimiz emekleriniz ve gayretleriniz için teşekkür ediyor sizlere katkı sağlayacağını düşündüğümüz    "Ana Baba Tutumları ve Anababalık"konulu Online seminerimize sizleri davet ediyoruz. Katılımınız bizleri mutlu edecektir.

                      E. Serap ARISÜT

                         Okul Müdürü

Ock

Sevgili Öğrencilerimiz

İçinde bulunduğumuz zorlu süreçte ara vermek zorunda kaldığımız Geleneksel Mezunlarımızla Buluşma aktivitelerimiz online olarak kaldığı yerden devam ediyor.Bu hafta mezunumuz Sayın Dr. M. Kadir ÖZAĞ sizlerle birlikte olacak. Gazi'deki anılarını ve mesleki bilgilerini sizlerle paylaşarak sizlere Tıp doktorluğunu tanıtacak olan saygıdeğer mezunumuza tüm Gazililer adına teşekkür ediyor,meslek tercihinize katkı sağlaması dileklerimizle katılımınızı bekliyoruz.

GAZİ'li olmak ayrıcalıktır...

Altındağ Gazi Anadolu Lisesi Müdürlüğü

Ock

   Görsel Sanatlar Öğretmenlerimiz Arzu AKA ve Sibel KUTLUCA'nın rehberliğinde bir grup okulumuz öğrencileri Dönem Sonu Görsel Sanatlar Sergisi hazırlamışlardır.

Değerli Öğretmenlerimize ve emeği geçen sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ock

Sayın Velilerimiz, Değerli Öğrencilerimiz

       2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında okulumuzda okutulacak olan Seçmeli Derslerin belirlenmesi için sınıflar bazında hazırlanan dilekçelerin doldurularak en geç 1. Dönem sonuna (22/Ocak/2021) kadar okul yönetimine teslim edilmesi önemle rica olunur.

                             Altındağ Gazi Anadolu Lisesi Müdürlüğü

Ara

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yılını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın tüm şehitlerini saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Ara

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda 04 Ocak - 12 Ocak 2020 tarihleri arasında yapacağımız 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Ortak Sınav Takvimine ve Sınav Uygulama Kurallarına aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

           Tüm öğrencilerimize sınavlarda başarılar dileriz.

 

Kas

Cumhuriyetimizin kurucusu, Türk milletinin büyük komutanı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yıl dönümünde rahmet, saygı ve özlemle anıyoruz...

Ekm

"Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare biçimi, Cumhuriyet idaresidir." diyerek 29 Ekim 1923 de Cumhuriyeti İlan eden  Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Türk Ulusuna bıraktığı en büyük miras ve asla vazgeçilemez bir değerdir Cumhuriyet.